website maker

Kısa dönemli programlarımızda İngiltere, Yunanistan, Almanya ve İspanya'daki aktivite kamplarımızda İngilizce'yi uluslararası gruplarla birlikte öğrenebilirsiniz,
Seçim sizin, en iyi eğitimi size getirmek bizim görevimiz.

KISA DÖNEM PROGRAMLARIMIZ

İngilizce - İNGİLTERE

Langley School
İngiltere'nin en prestijli yatılı okullarından birini kullanan kamp merkezimizde, yüksek İngiliz öğrenci katılımı ile dersleri pratikle birleştirmek fırsatı. Yaş aralığı 6 -12.
ANGLIA sertifika sınavı her kamp dönemi sonrasında yapılmaktadır.
Daha Fazlası...

 

Finborough Hall
Outdoor maceraları ve yeni arkadaşlıklar için ideal merkezimiz. 10 - 14 yaş arası gençleri kabul eden Finborough hall tüm sene kamp imkanı sunar. Bu merkezimizde ANGLIA sertifika sınavı her kamp dönemi sonunda yapılır. ..
Daha Fazlası...

Framlingham College
Bu merkezimiz, 13 - 17 yaş arası gençleri bekliyor. 12.yy'dan kalma bir kaleye bakan ve merkeze 5 dk. uzaklıktaki kampımızda ,her kamp dönemi sonunda ANGLIA sertifikasyon sınavı yapılmaktadır.
Daha Fazlası...

Pangbourne College
Londra'ya 1 saat uzaklıktaki Pangbourne College, İngiltere'nin en prestijli kolejlerinden biridir. 12 - 16 yaş arası gençler burada İngilizce eğitimi yanında sosyal beceriler ve özgüven eğitimleri de alırlar. Dönem sonunda ANGLIA sertifikasyon sınavı yapılmaktadır.
Daha Fazlası...

Worksop College
Sherwood ormanlarının kenarındaki merkezimiz, İngiltere tarihinin en prestijli okullarından biridir. 12 - 16 yaş ileri İngilizce eğitimi için ideal kamp noktasıdır. Kamp dönemi sonunda ANGLIA sertifikasyon sınavı yapılmaktadır. 
Daha Fazlası...

İngilizce - YUNANİSTAN

Kamp Halkidiki
Selanik'in 70 km yakınında bulunan Halkidiki bölgesindeki Uluslararası Gençlik Kampımızda günlük İngilizce derslerin yanında 17 farklı ülkeden gelen gençlerle bir arada arkadaşlıklar kurma imkanınız da var. 
Daha Fazlası...

İngilizce - İSPANYA

Kamp Vallclara
İspanya- Vallclara kamp merkezimiz, Barcelona ve Tarragona şehirlerinin arasındaki yemyeşil Conca de Barbera bölgesinde yer alır. Özel ingilizce programları ile 1988 yılından beri faaliyet gösteren kamp merkezimiz 2017'de tamamen yenilenmiştir. 
Daha Fazlası...

İngilizce - ALMANYA

Camp Inzell
Almanya - Avusturya sınırındaki şirin kasaba Inzell’de bulunan spor ve dil kampımız, doğanın içinde Almanca, İngilizce ve spor aktvitelerini bir arada sunuyor. Kampımızda 12-16 yaş arası gençler ister İngilizce ister Almanca eğitim görebiliyorlar.
Daha Fazlası...


Programlarımızı daha iyi tanıyabilmek için bizi sosyal medyada takip edin, kamplarımızdan fotograf ve görsellerimize göz atın!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

KAMPLAR KATALOĞU

TURNUVALAR KATALOĞU

© Copyright 2014-2020 GUES Reklam Ltd. Sti.  - All Rights Reserved