Mobirise


Profesyonel ekipler eşliğinde spor eğitimleri ve mükemmel kamp ortamı sağlayan yurtiçi ve yurtdışı kamp merkezlerimizden biri mutlaka sizin için.


KAMP MERKEZLERİMİZ


Kamplar - TÜRKİYE

Okare Kartepe Kampları
Okare - MG sportif işbirliği ile gerçekleştirilen kamplarımız Kartepe'nin eşsiz doğasında spor, eğitim ve eğlenceyi size tam olarak sunuyor.
Daha Fazlası..... 


Şafak Binicilik Akademisi
Şafak Atçılık - Okare işbirliği ile Şafak Binicilik Akademisi'nin düzenlediği eğitim ve kampları size getiriyoruz. 
Daha Fazlası...

 

Kamplar - YUNANİSTAN

Kamp Halkidiki
Kamp Halkidiki'de 1982'den beri, 23 farklı spor, 3.000 kişilik uluslararası ziyaretçi grubu, sadece çocuklar için düşünülmüş bir dünya seni bekliyor.
Daha Fazlası ...

Sea-Sun + Fun STEAM& Robotics Camp
Yunanistan'ın FLL temsilcisi organizasyon EduAct'ın düzenlediği STEAM and Robotics Kampı, Kamp Halkidiki tesislerinde seni bekliyor. 
Daha Fazlası...

Kamplar -SIRBİSTAN

TEO4-Milos Teodosic Basketbol Kampı
Sırbistan Silver Lake'deki TEO4 tesislerinde yapılan gelişim kampında, en iyiler ile birlikte çalışın, günde 4 antreman ve özel uygulamalarla gelişiminizi hissedin.
Daha Fazlası...

TOPVOLLEY Voleybol Gelişim Kampı
Sırbistan'ın ve Avrupa'nın en ciddi voleybol teknik gelişim kamplarından biri olan Topvolley Camp'ta Sırp, Küba'lı ve Rus antrenörler ve uluslararası bir oyuncu kadrosu ile birlikte çalışma fırsatı bulun.
Daha Fazlası..... 

Crossbasket Basketbol Gelişim Kampı
Basketbolcu gelişiminin önemli noktası Sırbistan'dan bir kamp daha. 10 günlük kampımızda, grup antremanlarının yanında dilerseniz "birebir" antremanlar da yaparak gelişimini hissedebilirsiniz.  
Daha Fazlası...

 

CAMP PETROVGRAD Basketbol Gelişim Kampı
Sırbistan'ın ve Avrupa'nın en önemli ekollerinden Sırp ve İspanyol ekollerini bir araya getiren kampımızda, Petrovgrad (SRB) ve Zaragosa (ESP) dan koçlarla ve uluslararası bir oyuncu kadrosu ile birlikte hem fundamental hem oyun zekasını geliştirin.
Daha Fazlası..... 

Kamplar - İTALYA

Sestola Voleybol Kampı
Bir kış sporları merkezi olan Sestola'da günde 6 saat voleybol oynamaya gelin . 13 - 18 yaş arası voleybolcular için yoğun performans kampı olarak hazırlanan Sestola Kampımızda İtalya'nın en iyi altyapı antrenörleri ile çalışma fırsatı bulacaksınız.
Daha Fazlası..... 

Kamplar - İSPANYA

E.S.E. Barselona Basketbol Kampı
Basketbolun ve turizmin birleştiği bir kamp programına ne dersiniz?
Barselona basketbol kampında, antremanlarınızın yanında seçilmiş İspanyol klüpleri ile dostluk maçları yapacak , Barcelona Lassa'nın maçlarına gitme şansı bulacak ve sahada oyunculara ulaşabilecekiniz.
Daha Fazlası...


Programlarımızı daha iyi tanıyabilmek için bizi sosyal medyada takip edin, Kataloğumuzu indirin ve kamplarımızdan fotograf ve görsellerimize göz atın!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

KAMPLAR KATALOĞU

TURNUVALAR KATALOĞU

© Copyright 2014-2020 GUES Reklam Ltd. Sti.  - All Rights Reserved