html templates

Ne / Nasıl ?

OKARE YURTDIŞI EĞİTİM'İN SUNDUĞU TÜM HİZMETLERLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI YANITLAYABİLECEK SAYFADASINIZ. LÜTFEN AŞAĞIYA DOĞRU DEVAM EDİNİZ.

Nasıl Seçeceğim?

Okare Yurtdışı Eğitim olarak sunduğumuz fırsatlar çok güzel. Ancak bu fırsatlar arasından size uygununu nasıl bulabilirsiniz?

www.okareistanbul.com: Web adresimizde sunduğumuz hizmetlerimiz bulunmaktadır. Burada ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bulabilir, merkezlerimiz arasından rahatça seçim yapabilirsiniz.

Online Broşür: Online broşürümüzde, size sunduğumuz kamp ve dil okulu merkezlerimizin detaylı bilgileri yer almaktadır. Online broşürümüzü bu sitedeki linklerden indirerek inceleyebilirsiniz.

Sosyal medya, fotograf ve video galerileri:
Görüntüler ve filmler, her zaman sözlerden daha etkilidir. Merkezlerimizi inceledikten sonra, merkezlerimizle ilgili sunum,  fotograf ve filmleri de inceleyerek kararlarınızı daha iyi verebilirsiniz.  galeriler

Sorularım var?

Tabii ki incelemeniz sırasında birçok soru ortaya çıkacak.Tüm sorularınıza yanıt vermek için ekibimiz sizi bekliyor. Bize hemen bir bilgi verin, SİZE ULAŞALIM tüm sorularınızın yanıtlarını birlikte bulalım. 

GİDECEĞİM KAMPI SEÇTİM, ŞİMDİ?

Kendi Başıma Gidiyorum.

Heyecanlı bir maceraya hazır mısınız? Kamp merkezinizi seçtikten sonra hazırlıklarınıza başlamanız gerekiyor.

Öncelikle, gerekli olan tüm evrak, giyecek, ekipman ve diğer tüm şeyleri düşünerek hemen bir liste çıkartmanızı öneririz. Sizin için gerekli olabilecek bir örnek listeyi ve yapılacaklar listesini sizin için hazırladığımız SEYAHAT KİTAPÇIĞINDA bulabilir ve hazırlık yapmaya başlayabilirsiniz.

Ödemenizi yapabilmek için merkezimiz size bir Proforma Fatura Yollayacaktır. Fatura bedelinin ödenmesi ile birlikte tarafınıza faturamız ve üzerinde rezervasyon numaranız olan bir rezervasyon formu ( voucher) gönderilecektir. Lütfen yanınızda bulundurmayı unutmayın.

Merkezimize, kendiniz ve ulaşımınız ile ilgili bilgileri mümkün olduğunca erken bildirmeye çalışın. Eğer kamp merkezine bir servis ihtiyacınız olacak ise, bu talebin yeterince önceden ( en az 1 hafta önce) yapılması araç bulunabilirliği açısından önemlidir.

Tüm hazırlıklar sırasında Okare ile hep iletişim halinde olacaksınız, her konuda bizden yardım talep edebilirsiniz.
Bir Grupla Gidiyorum

Bir grupla yolculuk her zaman çok heyecanlıdır. Özellikle okul arkadaşlarınız, aileniz ve yakınlarınızla ise.

Bir okul ya da tanıdık grubu ile birlikte iseniz, lütfen okul ya da grup yetkilinizin size ilettiği detaylar doğrultusunda ödeme, evrak ve hazırlık aşamalarını yürütün.

Ödemeniz sonrasında, aldığınız grup şartları doğrultusunda, Okare ekibi size teklifinizle ilgili tüm konulara ait evrakları ileteceklerdir.

Tüm grubun bir arada yolculuk edeceği durumlarda, size uygun aracın tüm detayları ve biletlemeleri, yeteri kadar önceden sizlere ulaştırılacak, böylece vize işlemlerinizin yapılması sağlanacaktır.

Merkezimize, kendiniz ile ilgili bilgileri mümkün olduğunca erken bildirmeye çalışın. Size en iyi hizmeti verebilmek için bilgilerinize ihtiyacımız var.Tüm hazırlıklar sırasında Okare ile hep iletişim halinde olacaksınız, her konuda bizden yardım talep edebilirsiniz. 
Kamp Zamanı

Kampa Gidiş

Eğer tek başınıza gidiyorsanız:
1. Lütfen biletlerinizin doğru alındığından emin olun.
2. Eğer karşılanmak ve bir refakatçi ile gitmek istiyorsanız, lütfen yeteri kadar önceden haber verin.
3. Kamplara giriş yapacağınız zamanı önceden haber verirseniz, giriş işlemlerinizin daha hızlı yürüdüğünü hissedeceksiniz.

Eğer bir grupla gidiyorsanız:
1. Lütfen grup toplanma noktasına ve saatine uygun gelin.
2. Grup lideriniz ve grup yetkilinizin verdiği talimatlara göre hareket edin.
3. Yolculuğunuz için lütfen yanınıza sıcak tutacak ve rahat kıyafetler alın. Herhangi bir üniforma zorunluluğu yoktur.

Kampta

Kampa vardığınız zaman, kamp merkezinde bulunan görevliler sizleri teslim alarak kampın kendi sistemine dahil edecekler.

Size açıklanacak kurallar çerçevesinde, spor ve yabancı dil dersleriniz ( varsa) yapılacak ve size programlar verilecektir. Neşeli, heyecanlı ve unutulmaz bir kamp dönemi dileriz. 

Kamp Sonu

Kamp dönemi sonunda kamplarımızdan katılımla ilgili sertifika alacaksınız. Seçmiş olduğunuz kamp merkezimize göre uygun İngilizce sertifikasyonlarını alabileceksiniz.

Geri dönüş için,
Eğer Tek Başınıza dönecekseniz:
1. Lütfen biletinizin olduğu saate uygun bir programa göre kamptan ayrılınız.
2. Eğer bir refakatçi ile havalimanına gitmek istiyorsanız, lütfen önceden haber veriniz.

Eğer Bir Grupla dönüyorsanız:
1. Lütfen grup çıkış saatine uygun olarak çıkış noktasına gelin.
2. Odalarınızda birşey unutmadığınızdan lütfen emin olun.
Programlarımızı daha iyi tanıyabilmek için bizi sosyal medyada takip edin, Kataloğumuzu indirin ve kamplarımızdan fotograf ve görsellerimize göz atın!

KAMPLAR KATALOĞU

TURNUVALAR KATALOĞU

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!