bootstrap responsive templatesAkademik kariyerinizi yurtdışına açabilirsiniz. Okare, iş ortakları ile birlikte sizin için çalışarak, yurtdışında yaratabileceğiniz en mükemmel eğitim olanaklarını size sunmaktadır.
Bugün ücretsiz başvurun, danışmanlarımızla birlikte size uygun yol planını çıkartalım !


AKADEMİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI


Yurtdışında üniversite okuma fikri son yıllarda Türk öğrenciler arasında oldukça popüler bir hale gelmiştir. Okare Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilerimize İngiltere, Amerika, İtalya, Kanada, İspanya, Litvanya  gibi bir çok ülkede önlisans, lisans ve yüksek lisans programlarına girme fırsatı sunmaktayız.
Uzmanlarımız, hedefleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan eğitimleri vermekte, yurtdışı iş ortaklarımız sizin hedeflerinize uygun eğitim kurumlarının başvurularını yapmakta ve temsilcisi olduğumuz tüm eğitim kurumları ile birlikte size hayalinizdeki akademik eğitimi almanızda yardımcı olmaktayız. 

Sıkça Sorulan Sorular

Sürecimiz son derece açık ve basit. Biz sürecimizi "önce sizin istekleriniz" olarak tanımlıyoruz. Aşağıda size sürecimiz ile ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. 
İncelemek için lütfen TIKLAYIN

Dilerseniz lise eğitiminizin bir kısmını yurtdışında yapmak isteyin, dilerseniz işinizde gelişmek üzere bir sertifika ya da eğitim programı araştırın; ya da akademik eğitiminizi üniversitede yurtdışında devam ettirmek isteyin.

Okare'de deneyimli iş ortaklarımız ve uzman eğitimcilerimiz ile birlikte size en uygun programı bulmak bizim birinci önceliğimizdir. 

Size, taleplerinize uygun eğitim kurumlarından kabul edilmeniz için gerekli altyapıyı sağlamanızda yardımcı oluruz.

İstediğiniz yurtdışı eğitimin en uygun finansal şartlarda olabilmesi için burs olanakları araştırır ve sunarız.

Okul kabullerinde önemli bir yeri olan "okul dışı aktivite" konusunda sizinle birlikte çalışır ve en iyi donanımı almanıza yardımcı oluruz. 

İşbirliği yaptığımız kurumlar, kendilerini kanıtlamış kurumlar. Her sene sadece Türkiye'den değil, Sırbistan, Yunanistan, Brezilya, Rusya vbg. birçok farklı ülkeden gençleri rüyaları ile buluşturuyorlar.
Sürecimizin güvenilirliğini, danışmanlık ücretlerimiz ve ödeme yönetimimizde de görebilirsiniz. "Önce sizin istekleriniz" sözüyle özetleyebileceğimiz danışmanlık sürecimizin detaylarını öğrenmek için bizimle temasa geçiniz. 

Sürecimizi, "önce sizin istekleriniz" olarak tanımlıyoruz. İş ortaklarımızın daha uygun şartlar aldıkları okullar bulunmakta, ancak öncelikli olarak sizin talepleriniz doğrultusunda size uygun olabilecek okulların taraması yapılarak, istediğiniz şartları sağlayan okullardan uygunluk alınmasına çalışıyoruz.
Bu sayede taleplerinizin size ne kadar uygun olduğunu da görebiliyorsunuz.

Evet! Amerika ve Kanada'da yükseköğrenim çok talep edilen bir konudur. Ancak bu ülkelerdeki öğrenim bedelleri bazı durumlarda aileleri ve öğrencileri daha yakındaki alternatifleri aramaya yönlendirmektedir. 

Yakın coğrafyamızdaki bazı yükseköğrenim fırsatlarını değerlendirmek isterseniz, bu konuda da bize başvurabilirsiniz. 

AKADEMİK EĞİTİM BAŞVURU SÜRECİ

Akademik eğitim danışmanlığı programına başvuru ücretsizdir. Vereceğiniz bilgiler ışığında program danışmanlarımız size potansiyel eğitim fırsatları ve bir projeksiyon sunacaklar, bu fırsatların arasında sizin talep ettiğiniz eğitim kurumları, ulaşabileceğinizi düşündüğümüz eğitim kurumlarının yanı sıra, anlaşmalı olduğumuz ve size indirim sağlayabileceğimiz eğitim kurumları da olacaktır. 
Ancak sunulan plan tarafınızdan uygun görüldükten sonra sözleşme aşamasına geçiliyor. 

Program adımlarımızı aşağıda inceleyin.

1.Programa "Ücretsiz" Başvuru

- Aday, Okare'ye ulaşarak programa başvuru yapar (Başvuru için TIKLAYIN)
- Okare danışmanı aday ile temasa geçerek ilk bilgileri alır.
- Aday ve ailesi ile birebir görüşme yapılır ve beklentiler ve öngörüler konuşulur.
- Eğitim uzmanımız, gerekli gördüğü takdirde adayı bazı ön değerlendirme testlerine tabi tutar ( seviye belirleme)
- Eğitim uzmanımız, adaya ön değerlendirme ve projeksiyon sunar. Bu projeksiyon içinde gerekirse ek eğitimler ve başvuru süreci ile ilgili ön bilgiler vardır. 

2.Danışmanlık Anlaşması 

Aday, Okare tarafından sunulan projeksiyonu beğendiği takdirde Okare ve aday (aile) arasında danışmanlık anlaşması imzalanır. 

3. Ön Hazırlık Süreci

Adayın genel durumuna göre çıkartılan gelişim programı doğrultusunda ek eğitimlerin alınması aşamasıdır. 

Bu aşamada, hedef için belirlenen sertifikaların ve sınav sonuçlarının elde edilmesine yönelik sözlü, yazılı eğitimler ve gerekli olan ek aktiviteler belirli bir program dahilinde tamamlanacaktır. 

Öngörülen tamamlanma tarihleri göz önüne alınarak ortaya çıkartılan programı izleyerek adaylar başvuru sürecine hazırlanır.

4. Başvuru Süreci

Başvuru için gerekli dökümanların tamamlanması ve yollanması  ( dökümanların çoğunluğu elektronik ortamda yollanmaktadır).
- Pasaport kopyası
- Okul transkripti ( İngilizce)
- ACT veya SAT sınav sonuçları
- TOEFL (IELTS) sınav sonucu
- Doğum belgeleri ( İngilizce)
- Hakkınızdaki yazı, haber ve makaleler ( var ise)
- Statement of Purpose essay
- Okul tarafından talep edilen eğitim dışı aktiviteler
- Gerekebilecek diğer belgeler

Tümüyle hazırlanarak, okullara başvurunun başarılı bir şekilde yapılması sağlanır. 

Ekstra burs başvurularının çoğunluğu bu sırada yapılır.

5. Kabul ve İmza

Okul tarafından verilen kabul sonrasında I20 evrağının takibi.

6. Vize Evrakları

Okuldan alınan I20 evrağı ve adayın tüm bilgierinin toplanarak konsolosluklardan alınan randevular ışığında konsolosluk görüşmelerinin planlanması, hazırlıklarının yapılması ve adayın vize evraklarının alınmasının planı.

7. Son Adım

Yolculuk için hazırlıklar, psikolojik ve fiziksel hazırlık döneminde yapılacak hazırlıklar ve gidilen okul ile ilgili var ise iletişim grubunun çalıştırılarak adayın okula kolay adaptasyonunun sağlanması.

Hizmetlerimizden Kimler Yararlanabilir ?

Dilerseniz yabancı dilinizi geliştirmek için bir kurs arayışınız olsun, dilerseniz Lise eğitiminizin bir kısmını yurtdışında yapmak isteyin, dilerseniz işinizde gelişmek üzere bir sertifika ya da eğitim programı araştırın; ya da akademik eğitiminizi üniversitede yurtdışında devam ettirmek isteyin.
Okare'de deneyimli iş ortaklarımız ve uzman eğitimcilerimiz ile birlikte size en uygun programı bulmak bizim birinci önceliğimizdir. 

Uzmanlık alanlarımız ve hizmet verdiğimiz konulardaki istatistiki dağılımımız 

Lise ve Dengi okul değişimi programları 

%

Önlisans ve Lisans Programları

%

Sertifika ve Eğitim Programları

%

Sürecin Bana Özel Olmasını Nasıl Sağlıyorsunuz?

1

Tamamen Size özel  Program

Sizinle yaptığımız görüşmeler sonucunda öncelikle "sizin" taleplerinizi ve planlarınızı göz önüne alır, sizin zaman planınıza ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun olacak programı ortaya çıkartırız.

2

Sizi Temsil Eden Ekip

Ekibimiz, yurtdışındaki eğitim kurumlarına "sizin" bir temsilciniz olarak gider ve sadece sizi temsilen çalışır. 

3

Size özel teklifler

Eğitim kurumlarından, size özel teklifler alınarak, maliyetleri, şartları sizin taleplerinize uygun olan kurumlara ulaşılarak en iyi şartlarda eğitiminizi tamamlamaya yardımcı olunur. 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

KAMPLAR KATALOĞU

TURNUVALAR KATALOĞU

© Copyright 2014-2020 GUES Reklam Ltd. Sti.  - All Rights Reserved