free amp template
İster bir haftadan başlayan programlarımızla yurtdışında eğitim için başlangıç yapın, isterseniz Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, İspanya gibi ülkelerde sunduğumuz akademik programlara katılın. 


YURTDIŞI EĞİTİMİ

Geleceğinizi geliştirmek için şimdiden doğru kararlar almalısınız. İyi bir yabancı dil eğitimi herkes için gerekli. Eğitiminizi yurtdışındaki üst düzey akademik kurumlarda devam ettirmek ise sizi Dünya'ya açan bir kapı olacaktır. 

Size eğitiminiz ile ilgili vereceğiniz kararlarda yardımcı olabilmek için , yurtdışındaki iş ortaklarımız ile birlikte çalışarak kişisel ve en uygun eğitim paketini sizin için ortaya çıkartıyoruz. 

Dilerseniz, 1 haftadan başlayan kısa dönemli programlarımız ile İngiltere (İng.), Almanya (İng.-Alm.), İspanya ( İng.-İsp.) ve Yunanistan'daki (İng.) kamp merkezlerimize gidebilir, bir haftadan 1 yıla kadar farklı dönemlerde harika bir eğitim alabilirsiniz.

Dilerseniz de, Amerika, Kanada, İngiltere ve Avrupa'daki seçkin okullarda akademik hayatınızı devam ettirmek, çeşitli burs imkanlarını denemek, SAT, TOEFL, ACT ya da AP sınavlarına hazırlanarak bu akademik kurumların seçim kriterlerini sağlamak için uzmanlarımız ile birlikte çalışabilir, yurtdışında eğitimin kapısını bizimle açabilirsiniz.Bütün Detaylar İçeride!

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

KAMPLAR KATALOĞU

TURNUVALAR KATALOĞU

© Copyright 2014-2020 GUES Reklam Ltd. Sti.  - All Rights Reserved