gtag('config', 'UA-180735029-1');

Biz Kimiz?

Okare Yurtdışı Eğitim,
geleceğini şekillendiriyor

Biz Kimiz?
Uluslararası sektörlerde toplam 40 yılı aşkın tecrübe ile pratik hayatta gerekli olan ulusararası beceriler setini gençlerimize kazandıracak yapılar ile çalışıyor, çocuklarımızın eğitim pratiğini sporla, eğlenceyle, aktiviteyle birleştirmeye çalışıyoruz.
Eğitim pratiğini, gençler için özel olarak hazırlanmış ve programları ile daha çok iletişime yönlendiren özel kurumlarla size getiriyoruz.

Gençler arası iletişimi arttırmak için spor ve eğlence’den daha iyi ne olabilir!

Yurtdışında eğitim ulaşılabilir bütçeler ile herkesin hakkı olmalıdır düşüncesini taşıyarak Dünya'nın saygın eğitim kurumlarını ulaşılabilir bütçeler içerisinde sizlere sunuyoruz.

Felsefemiz
Bir düştü ve düş kalmaya devam ediyor…
Çocuklar için yapılmış, çocuklar için düşünülerek ortaya çıkartılmış Dünyalar. Orada aktörler çocuklar ve biz onlara yol gösterip yardım ediyoruz. Onlarca spor, eğlence ve eğitimin ardında bir köy ve başlıca amacı: daha iyi insanlar yetiştirmek!

Farkımız
Farkımız çocuklarınızı sevmek, büyütmek, onlara dikkat etmek için bize tanınan ayrıcalığa olan derin inancımızdır. Onları birey olarak geliştirip toplumdaşlarına karşı saygı, dürüstlük, güven ve sevgi gibi manevi ilke ve değerlerle yaşamayı ve bunları uygulamayı öğreterek daha iyi yarınlara katkıda bulunuyoruz. Biz sadece çocuklarımıza bir yabancı dil öğretmiyoruz, biz kültürleri tanıyan, insanlara saygılı ve Dünya’nın farkında bireyler yetiştirmeye yardımcı oluyoruz.

Neler Yapıyoruz
Okare Yurtdışı Eğitim olarak ana konumuz gençlerin iyi bir eğitim almasını sağlayarak hayata Dünya ölçeğinde hazırlanmalarını sağlamak. 

Hayata hazırlanmak demek, öncelikle iyi bir eğitim almak demek. Okul eğitimini pekiştirmek , daha farklı konularda hazırlanmak isteyen gençler için OKAREKAMPUS online eğitim platformumuzda birçok farklı konuda dersler sunuyoruz. 

Dünya'da fark yaratan bireyler olmak için eğitimini yurtdışında gerçekleştirmek isteyen gençler için Amerika, Kanada ve Avrupa ülkelerinde farklı eğitim alternatifleri sunuyor, danışmanlıklarla onları yönlendiriyoruz. 

Sporun disiplin ve dayanıklılık sağlayacağından dolayı eğitimin çok önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle sporcuların da dünya seviyesinde yetişmesini sağlamak amacıyla Dünyanın dört bir yanından seçkin spor aktivitelerini gençlerimize getiriyor ve onların uluslararası ortamlarda bulunmasına yardımcı oluyoruz. 

Sporda belli bir seviyenin üzerine çıkmış gençler için sporun eğitimlerine yapacağı katkıyı arttırmak üzere, SPORCU BURSU DANIŞMANLIĞI yapıyoruz. 

Okare olarak sizin için çalışıyoruz!

Yurtdışı Eğitim Fırsatları

Amerika, Kanada, İngiltere,
İspanya, İtalya,Ukrayna'da
farklı bütçeler için eğitim
fırsatları.

Sporcu Bursu Danışmanlığı


Amerika ve Kanada'da sporcu bursu
ile eğitim olanakları.
Bize ulaşın,  size seçeneklerinizi anlatalım.

Kamplar ve Turnuvalar

Dünyanın çeşitli ülkelerinde, binlerce sporcunun
katıldığı spor kampları ve turnuvalara katılma
şansını bizimle yakalayın.

Bize Ulaşın

+90 (216) 266 3538

info@okareistanbul.com

Kısıklı Cad. No28/1 Altunizade 34592- Üsküdar/Istanbul

instagram.com/okareistanbul

Bu sayfayı paylaşın

Adres

Kısıklı cad. No: 28/ 1
Altunizade 34692
Üsküdar - İstanbul

İletişim

info@okareistanbul.com

+90 216 266 3538

+90 216 266 3401

Linkler

Bize ulaşın

E-bülten aboneliği

Gizlilik Politikamız

Çerez Politikamız

Sosyal Medyada bizi takip edin

Copyright 2014 - 2020, Gues Reklam ltd. sti. ver.8

How to create your own website - Click now