html templates


Biz Kimiz?

Okare Olarak biz, bir yabancı dil öğrenmenin, o kültürleri yerinde tanımak ve dili konuşarak öğrenmek olduğuna inanıyoruz. Uluslararası sektörlerde toplam 40 yılı aşkın tecrübe ile pratik hayatta gerekli olan ulusararası beceriler setini çocuklarımıza kazandıracak yapılar ile çalışıyor, çocuklarımızın yabancı dil pratiğini sporla, eğlenceyle, aktiviteyle birleştirmeye çalışıyoruz.
Okullarımızda öğrendiğimiz yabancı dillerin pratikte kullanımı ne kadar erken başlarsa, dile hakimiyet o derece artıyor. Biz ise dil pratiğini çocuklarınız için özel olarak hazırlanmış ve programları ile daha çok iletişime yönlendiren özel kurumları size getiriyoruz.
Çocuklar arası iletişimi arttırmak için spor ve eğlence’den daha iyi ne olabilir!
Yurtdışında eğitim ulaşılabilir bütçeler ile herkesin hakkı olmalıdır düşüncesini taşıyarak Dünya'nın saygın eğitim kurumlarını ulaşılabilir bütçeler içerisinde sizlere sunuyoruz.

Felsefemiz
Bir düştü ve düş kalmaya devam ediyor…
Çocuklar için yapılmış, çocuklar için düşünülerek ortaya çıkartılmış Dünyalar. Orada aktörler çocuklar ve biz onlara yol gösterip yardım ediyoruz. Onlarca spor, eğlence ve eğitimin ardında bir köy ve başlıca amacı: daha iyi insanlar yetiştirmek!

Farkımız
Farkımız çocuklarınızı sevmek, büyütmek, onlara dikkat etmek için bize tanınan ayrıcalığa olan derin inancımızdır. Onları birey olarak geliştirip toplumdaşlarına karşı saygı, dürüstlük, güven ve sevgi gibi manevi ilke ve değerlerle yaşamayı ve bunları uygulamayı öğreterek daha iyi yarınlara katkıda bulunuyoruz. Biz sadece çocuklarımıza bir yabancı dil öğretmiyoruz, biz kültürleri tanıyan, insanlara saygılı ve Dünya’nın farkında bireyler yetiştirmeye yardımcı oluyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!